Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Αιγάλεω 2-3 (23-25, 25-05, 25-16, 19-25, 13-15)
ΓΣΚ Ηρακλής - Ολυμπιακός 3-0 (25-22, 25-10, 25-21)
ΑΣ Μακεδόνες - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (25-17 21-25 25-16 25-13)
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Ασκληπιός 2-3 (25-22 25-16 16-25 24-26 13-15)
Α' όμιλος
Πρόγραμμα:
Τετάρτη 4 Μαΐου
ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-1 (25-23, 21-25, 26-24, 25-23)
ΑΠΣ Αίας - ΕΑ Λάρισας 3-1 (25-15, 18-25, 29-27, 25-21)
Πέμπτη 5 Μαΐου
ΑΠΣ Αίας - ΑΣ Ελπίς 0-3 (22-25, 22-25, 20-25)
ΕΑ Λάρισας - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (26-24, 25-22, 25-18)
Παρασκευή 6 Μαΐου
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΠΣ Αίας 0-3 (23-25 15-25 21-25)
ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης 1-3 (21-25 25-22 16-25 21-25)
Α΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β. | Σετ |
1. | ΑΣ Ελπίς | 3 | 5 | (7-4) |
2. | ΕΑ Λαρίσης | 3 | 5 | (7-4) |
3 | ΑΠΣ Αίας | 3 | 5 | (6-4) |
4. | ΦΕΣ Αριστοτέλης | 3 | 3 | (1-9) |
Β' όμιλος
Πρόγραμμα:
Τετάρτη 4 Μαΐου
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Μακεδόνες 0-3 (11-25, 23-25, 15-25)
ΑΣ Ασκληπιός - ΑΟ Καβάλας 3-2 (18-25, 25-22, 22-25, 25-09, 15-10)
Πέμπτη 5 Μαΐου
ΑΣ Ασκληπιός - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-2 (25-18, 24-26, 22-25, 25-20, 15-13)
ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Μακεδόνες 0-3 (22-25, 05-25, 16-25)
Παρασκευή 6 Μαΐου
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΟ Καβάλας 3-1 (25-22 21-25 25-22 25-20)
ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ Ασκληπιός 3-0 (25-22, 25-18, 25-11)
Β΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β. | Σετ |
1. | ΑΣ Μακεδόνες | 3 | 6 | (9-0) |
2. | ΑΣ Ασκληπιός | 3 | 5 | (6-7) |
3 | Ηρακλής Ιωαννίνων | 3 | 4 | (5-7) |
4. | ΑΟ Καβάλας | 3 | 3 | (3-9) |
Γ' όμιλος
Πρόγραμμα:
Τετάρτη 4 Μαΐου
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣΠ Απόλλων 3-0 (25-14, 25-17, 25-19)
ΑΟ Ακρωτηρίου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (11-25, 18-25, 24-26)
Πέμπτη 5 Μαΐου
ΑΟ Ακρωτηρίου - ΑΟ Μαρκοπούλου 0-3 (14-25, 10-25, 14-25)
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣΠ Απόλλλων 3-1 (28-26, 23-25, 25-20, 25-20)
Παρασκευή 6 Μαΐου
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ακρωτηρίου 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 3-2 (25-22, 25-20, 21-25, 20-25, 15-11)
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β. | Σετ |
1. | Μαρκόπουλο | 3 | 6 | (9-2) |
2. | Ολυμπιακός | 3 | 5 | (8-4) |
3 | Απόλλων Πατρών | 3 | 4 | (4-6) |
4. | ΑΟ Ακρωτηρίου | 3 | 3 |
(0-9) |
Δ' όμιλος
Πρόγραμμα:
Τετάρτη 4 Μαΐου
ΓΣΚ Ηρακλής - ΣΦΑΜ Φοίβος 3-0 (25-09, 25-19, 25-22)
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω 0-3 (20-25, 14-25, 14-25)
Πέμπτη 5 Μαΐου
Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣΚ Ηρακλής 0-3 (12-25, 09-25, 17-25)
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΟ Αιγάλεω 2-3 (25-22, 19-25, 25-13, 22-25, 10-15)
Παρασκευή 6 Μαΐου
ΣΦΑΜ Φοίβος - Πανναξιακός ΑΟΝ 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Αιγάλεω 3-0 (25-22, 25-16, 25-12
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ||||
Θ. | Ομάδα | Αγ. | Β. | Σετ |
1. | Ηρακλής Κηφισιάς | 3 | 6 | (9-0) |
2. | ΑΟ Αιγάλεω | 3 | 5 | (6-5) |
3 | Φοίβος Μελισσίων | 3 | 4 | (5-6) |
4. | Πανναξιακός | 3 | 3 | (0-9) |