Οι Κλέπκου, Κουρτίδου βρέθηκαν στον 7ο όμιλο και θα αγωνιστούν με τις Βερμότε / Βαντίκε (Βέλγιο), Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα (Λιθουανία), Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς (Λευκορωσία)
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Πέμπτη 6 Αυγούστου
Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα - Κλέπκου / Κουρτίδου
Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς - Βερμότε / Βαντίκε
Παρασκευή 7 Αυγούστου
Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς - Κλέπκου / Κουρτίδου
Βερμότε / Βαντίκε - Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα
Σάββατο 8 Αυγούστου
Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς - Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα
Βερμότε / Βαντίκε - Κλέπκου / Κουρτίδου
Στα αγόρια η Εθνική ομάδα που αποτελείται από τους Χατζηνικολάου / Κώστογλου είναι στον 5ο όμιλο και θα αντιμετωπίσει διαδοχικά τους Μπασερό / Πλατρ (Γαλλία), Κιντλ / Οχάγια (Αυστρία) και Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ (Πολωνία).
Αναλυτικά το πρόγραμμα
Πέμπτη 6 Αυγούστου
Μπασερό / Πλατρ -Χατζηνικολάου / Κώστογλου
Κιντλ / Οχάγια - Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ
Παρασκευή 7 Αυγούστου
Μπασερό / Πλατρ - Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ
Χατζηνικολάου / Κώστογλου - Κιντλ / Οχάγια
Σάββατο 8 Αυγούστου
Μπασερό / Πλατρ - Κιντλ / Οχάγια
Χατζηνικολάου / Κώστογλου - Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Πέμπτη 6 Αυγούστου
Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα - Κλέπκου / Κουρτίδου
Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς - Βερμότε / Βαντίκε
Παρασκευή 7 Αυγούστου
Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς - Κλέπκου / Κουρτίδου
Βερμότε / Βαντίκε - Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα
Σάββατο 8 Αυγούστου
Αούραμτσικ / Καραμπινόβιτς - Αγκνιέσκα / Γεκατερίνα
Βερμότε / Βαντίκε - Κλέπκου / Κουρτίδου
Στα αγόρια η Εθνική ομάδα που αποτελείται από τους Χατζηνικολάου / Κώστογλου είναι στον 5ο όμιλο και θα αντιμετωπίσει διαδοχικά τους Μπασερό / Πλατρ (Γαλλία), Κιντλ / Οχάγια (Αυστρία) και Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ (Πολωνία).
Αναλυτικά το πρόγραμμα
Πέμπτη 6 Αυγούστου
Μπασερό / Πλατρ -Χατζηνικολάου / Κώστογλου
Κιντλ / Οχάγια - Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ
Παρασκευή 7 Αυγούστου
Μπασερό / Πλατρ - Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ
Χατζηνικολάου / Κώστογλου - Κιντλ / Οχάγια
Σάββατο 8 Αυγούστου
Μπασερό / Πλατρ - Κιντλ / Οχάγια
Χατζηνικολάου / Κώστογλου - Σάμπλοβιτς / Κασέβιακ