Α’ Όμιλος (11 ομάδες)
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
ΟΦΗ
ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
Β’ Όμιλος (12 ομάδες)
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
ΑΣΠ ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
Γ’ Όμιλος (13 ομάδες)
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ
ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΧΑΝΘ
ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΝΙΚΗ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
*Οι ομάδες της περιοχής Αττικής που θα τοποθετηθούν στους ομίλους Α’ και Β’ με κλήρωση είναι:
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ, ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ, ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΣΠ ΚΥΖΙΚΟΣ, ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ, ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ, ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ, ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ, ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
**Ο 1ος και ο 2ος όμιλος θα ξεκινήσουν στις 10/10/2015, ο 3ος όμιλος στις 3/10/2015 και το πρωτάθλημα θα ολοκληρωθεί στις 6-8/5/2016 με την διεξαγωγή του ειδικού τουρνουά ανόδου.
Το πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών θα διεξαχθεί σε δύο ομίλους (Α’ και Β’) που ο καθένας θα έχει δύο υποομίλους (1ο και 2ο) και οι ομάδες χωρίζονται ως εξής:
Α’ Όμιλος (22 ομάδες)
1ος Υποόμιλος
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Πρωτ/της Κρήτης (Θ’ όμιλος)
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΗΣΣΗ
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
2ος Υποόμιλος
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
Ομάδα περιοχής Αττικής
ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
Οι ομάδες της περιοχής Αττικής που θα τοποθετηθούν στους δύο υποομίλους με κλήρωση είναι: ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ, ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ, ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ, ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ, ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ, ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ, ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ, ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ, ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ, ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ, ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, Πρωτ/τρια ΕΣΠΑΑΑ (Α’ Όμιλος)
Β’ Όμιλος (18 ομάδες)
1ος Υποόμιλος
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Ιωαννίνων
ΓΣΓ ΝΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Βέροιας
2ος Υποόμιλος
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
Ομάδα Θεσσαλονίκης
ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
Οι ομάδες της Θεσσαλονίκης που θα τοποθετηθούν στους δύο υποομίλους με κλήρωση είναι: ΑΠΣ ΑΙΑΣ, ΑΣ ΕΛΠΙΣ, ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ, ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ, ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ, ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ, ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ, ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
*Οι αγώνες και στους 4 υποομίλους θα ξεκινήσουν στις 10/10/2015 και θα ολοκληρωθούν στις 24/4/2016, ενώ οι ημερομηνίες διεξαγωγής της Β’ και Γ’ φάσης (πλέι οφς) θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες.