Η Εθνική ομάδα θέλει να συνεχίσει τις καλές εμφανίσεις που έκανε στο Γκραν Σλαμ της Γιοκοχάμα και σε αυτή την προσπάθεια θα αντιμετωπίζει αρχικά τις Ολλανδέζες Μέπελινκ / Φαν Ιερσελ (Νο1) στις 16.00 αύριο
Θα ακολουθήσουν οι Φινλανδές Λέχτονεν / Λάχτι (Νο16) στις 12.00 της Τετάρτης και οι Αυστριακές Σίτζενχέφερ / Πλεσιούτσνιγκ (Νο17) την Πέμπτη.
Θα ακολουθήσουν οι Φινλανδές Λέχτονεν / Λάχτι (Νο16) στις 12.00 της Τετάρτης και οι Αυστριακές Σίτζενχέφερ / Πλεσιούτσνιγκ (Νο17) την Πέμπτη.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Final 1st Place | |||||||
72 | 01-Aug | 14:00 | 1 | Winner of match #69 | Winner of match #70 | ||
Final 3rd Place | |||||||
71 | 01-Aug | 13:00 | 1 | Loser of match #69 | Loser of match #70 | ||
Semifinals | |||||||
70 | 01-Aug | Winner of match #67 | Winner of match #68 | ||||
69 | 01-Aug | Winner of match #65 | Winner of match #66 | ||||
Round 3 | |||||||
68 | 31-Jul | Winner of match #63 | Winner of match #64 | ||||
67 | 31-Jul | Winner of match #61 | Winner of match #62 | ||||
66 | 31-Jul | Winner of match #59 | Winner of match #60 | ||||
65 | 31-Jul | Winner of match #57 | Winner of match #58 | ||||
Round 2 | |||||||
64 | 31-Jul | Draw | Winner of match #56 | ||||
63 | 31-Jul | Draw | Winner of match #55 | ||||
62 | 31-Jul | Draw | Winner of match #54 | ||||
61 | 31-Jul | Draw | Winner of match #53 | ||||
60 | 31-Jul | Draw | Winner of match #52 | ||||
59 | 31-Jul | Draw | Winner of match #51 | ||||
58 | 31-Jul | Draw | Winner of match #50 | ||||
57 | 31-Jul | Draw | Winner of match #49 | ||||
Round 1 | |||||||
56 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
55 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
54 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
53 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
52 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
51 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
50 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
49 | 30-Jul | Draw | Draw | ||||
Pool H | |||||||
48 | 30-Jul | Dabizha/Abalakina RUS [24] | Giombini/Toti ITA [25] | ||||
47 | 30-Jul | Schwaiger S./Hansel AUT [8] | Ukolova/Birlova RUS [9] | ||||
32 | 29-Jul | 14:00 | 2 | Ukolova/Birlova RUS [9] | Giombini/Toti ITA [25] | ||
31 | 29-Jul | 14:00 | 1 | Schwaiger S./Hansel AUT [8] | Dabizha/Abalakina RUS [24] | ||
16 | 28-Jul | 16:00 | 3 | Ukolova/Birlova RUS [9] | Dabizha/Abalakina RUS [24] | ||
15 | 28-Jul | 16:00 | 1 | Schwaiger S./Hansel AUT [8] | Giombini/Toti ITA [25] | ||
Pool G | |||||||
46 | 30-Jul | Povilaityte/Dumbauskaite LTU [23] | Hasu/Parkkinen FIN [26] | ||||
45 | 30-Jul | Laboureur/Sude GER [7] | Kolocova/Slukova CZE [10] | ||||
30 | 29-Jul | 15:00 | 3 | Kolocova/Slukova CZE [10] | Hasu/Parkkinen FIN [26] | ||
29 | 29-Jul | 15:00 | 4 | Laboureur/Sude GER [7] | Povilaityte/Dumbauskaite LTU [23] | ||
14 | 28-Jul | 17:00 | 1 | Kolocova/Slukova CZE [10] | Povilaityte/Dumbauskaite LTU [23] | ||
13 | 28-Jul | 17:00 | 3 | Laboureur/Sude GER [7] | Hasu/Parkkinen FIN [26] | ||
Pool F | |||||||
44 | 30-Jul | Baran/Gruszczynska POL [22] | Betschart/Eiholzer SUI [27] | ||||
43 | 30-Jul | Holtwick/Semmler GER [6] | Kolosinska/Brzostek POL [11] | ||||
28 | 29-Jul | 14:00 | 3 | Kolosinska/Brzostek POL [11] | Betschart/Eiholzer SUI [27] | ||
27 | 29-Jul | 14:00 | 4 | Holtwick/Semmler GER [6] | Baran/Gruszczynska POL [22] | ||
12 | 28-Jul | 14:00 | 3 | Kolosinska/Brzostek POL [11] | Baran/Gruszczynska POL [22] | ||
11 | 28-Jul | 14:00 | 1 | Holtwick/Semmler GER [6] | Betschart/Eiholzer SUI [27] | ||
Pool E | |||||||
42 | 30-Jul | Kongshavn/Kjølberg NOR [21] | Lobato/Soria ESP [28] | ||||
41 | 30-Jul | Liliana/Baquerizo ESP [5] | Dubovcova/Nestarcova SVK [12] | ||||
26 | 29-Jul | 10:00 | 4 | Dubovcova/Nestarcova SVK [12] | Lobato/Soria ESP [28] | ||
25 | 29-Jul | 10:00 | 2 | Liliana/Baquerizo ESP [5] | Kongshavn/Kjølberg NOR [21] | ||
10 | 28-Jul | 13:00 | 1 | Dubovcova/Nestarcova SVK [12] | Kongshavn/Kjølberg NOR [21] | ||
9 | 28-Jul | 13:00 | 3 | Liliana/Baquerizo ESP [5] | Lobato/Soria ESP [28] | ||
Pool D | |||||||
40 | 30-Jul | Wesselink/van der Vlist NED [20] | Treland/Pedersen NOR [29] | ||||
39 | 30-Jul | Ludwig/Walkenhorst GER [4] | Goricanec/Hüberli SUI [13] | ||||
24 | 29-Jul | 11:00 | 4 | Goricanec/Hüberli SUI [13] | Treland/Pedersen NOR [29] | ||
23 | 29-Jul | 11:00 | 3 | Ludwig/Walkenhorst GER [4] | Wesselink/van der Vlist NED [20] | ||
8 | 28-Jul | 11:00 | 1 | Goricanec/Hüberli SUI [13] | Wesselink/van der Vlist NED [20] | ||
7 | 28-Jul | 11:00 | 3 | Ludwig/Walkenhorst GER [4] | Treland/Pedersen NOR [29] | ||
Pool C | |||||||
38 | 30-Jul | Syrtseva/Prokopeva RUS [19] | Teufl V./Zass B. AUT [30] | ||||
37 | 30-Jul | Borger/Büthe GER [3] | Forrer/Vergé-Dépré SUI [14] | ||||
22 | 29-Jul | 10:00 | 1 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [14] | Teufl V./Zass B. AUT [30] | ||
21 | 29-Jul | 10:00 | 3 | Borger/Büthe GER [3] | Syrtseva/Prokopeva RUS [19] | ||
6 | 28-Jul | 12:00 | 3 | Forrer/Vergé-Dépré SUI [14] | Syrtseva/Prokopeva RUS [19] | ||
5 | 28-Jul | 12:00 | 1 | Borger/Büthe GER [3] | Teufl V./Zass B. AUT [30] | ||
Pool B | |||||||
36 | 30-Jul | Jupiter/Longuet FRA [18] | Rimser/Strauss N. AUT [31] | ||||
35 | 30-Jul | Menegatti/Orsi Toth ITA [0] | Heidrich/Zumkehr SUI [15] | ||||
20 | 29-Jul | 15:00 | 1 | Heidrich/Zumkehr SUI [15] | Rimser/Strauss N. AUT [31] | ||
19 | 29-Jul | 15:00 | 2 | Menegatti/Orsi Toth ITA [0] | Jupiter/Longuet FRA [18] | ||
4 | 28-Jul | 10:00 | 3 | Heidrich/Zumkehr SUI [15] | Jupiter/Longuet FRA [18] | ||
3 | 28-Jul | 10:00 | 1 | Menegatti/Orsi Toth ITA [0] | Rimser/Strauss N. AUT [31] | ||
Pool A | |||||||
34 | 30-Jul | Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [17] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [32] | ||||
33 | 30-Jul | Meppelink/Van Iersel NED [1] | Lehtonen/Lahti FIN [16] | ||||
18 | 29-Jul | 11:00 | 2 | Lehtonen/Lahti FIN [16] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [32] | ||
17 | 29-Jul | 11:00 | 1 | Meppelink/Van Iersel NED [1] | Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [17] | ||
2 | 28-Jul | 15:00 | 1 | Lehtonen/Lahti FIN [16] | Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [17] | ||
1 | 28-Jul | 15:00 | 3 | Meppelink/Van Iersel NED [1] | Arvaniti/Tsiartsiani GRE [32] |