Η Νοβάρα έμεινε ζωντανή στη μάχη της πρόκρισης πραγματοποιώντας ολική ανατροπή στην Κωνσταντινούπολη όπου επικράτησε με 3-2 της Φενέρμπαχτσε. Η Ανθή Βασιλαντωνάκη αγωνίστηκε για λίγο ως αλλαγή.
Α όμιλος
1η αγωνιστική
13/12 Αλμπα Μπλάι (Ρουμανία) - Βολερό (Ελβετία) 3-1 (26-24, 25-22, 24-26, 25-21)
13/12 Ρέζοφ (Πολωνία) - Μιλούζ (Γαλλία) 3-1 (25-18, 20-25, 25-14, 25-17)
2η αγωνιστική
11/1 Βολερό (Ελβετία) - Μιλούζ (Γαλλία) 2-3 (19-25, 19-25, 25-23, 25-23, 10-15)
11/1 Ρέζοφ (Πολωνία) - Άλμπα Μπλάι (Ρουμανία) 0-3 (19-25, 25-27, 17-25)
3η αγωνιστική
24/1 Μιλούζ (Γαλλία) - Άλμπα Μπλάι (Ρουμανία)
25/1 Βολερό (Ελβετία) - Ρέζοφ (Πολωνία)
4η αγωνιστική
7/2 Άμπλα Μπλάι (Ρουμανία) - Μιλούζ (Γαλλία)
7/2 Ρέζοφ (Πολωνία) - Βολερό (Ελβετία)
5η αγωνιστική
21/2 Μιλούζ (Γαλλία) - Βολερό (Ελβετία)
Άλμπα Μπλάι (Ρουμανία) - Ρέζοφ (Πολωνία)
6η αγωνιστική
Βολερό (Ελβετία) - Άλμπα Μπλάι (Ρουμανία)
Μιλούζ (Γαλλία) - Ρέζοφ (Πολωνία)
Βαθμολογία | ||||
Θ | Ομάδα | Ν-Η | Β | Σετ |
1. | Αλμπα Μπλάι | 2-0 | 6 | 6-1 |
2. | Ρέζοφ | 1-1 | 3 | 3-4 |
3. | Μιλούζ | 1-1 | 2 | 4-5 |
4. | Βολερό | 0-2 | 0 | 1-6 |
Β όμιλος
1η αγωνιστική
12/12 Προστέγιοφ (Τσεχία)- Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) 1-3 (25-20, 14-25, 19-25, 21-25)
13/12 Κονελιάνο (Ιταλία) - Νοβάρα (Ιταλία) 3-1 (25-13, 25-18, 20-25, 25-14)
2η αγωνιστική
11/1 Φενερμπαχτσε (Τουρκία) - Νοβάρα (Ιταλία) 2-3 (26-24, 25-19, 22-25, 19-25, 6-15)
10/1 Κονελιάνο (Ιταλια) - Προστέγιοφ (Τσεχία) 3-1 (25-14, 21-25, 25-16, 25-17)
3η αγωνιστική
25/1 Νοβάρα (Ιταλία)- Προστέγιοφ (Τσεχία)
25/1 Φενέρμπαχτσέ (Τουρκία) - Κονελιάνο (Ιταλία)
4η αγωνιστική
7/2 Προστέγιοφ (Τσεχία) - Νοβάρα (Ιταλία)
7/2 Κονελιάνο (Ιταλία) - Φενέρμπαχτσέ (Τουρκία)
5η αγωνιστική
22/2 Νοβάρα (Ιταλία) - Φενέρμπαχτσε (Τουρκία)
21/2 Προστέγιοφ (Τσεχία) - Κονελιάνο (Ιταλία)
6η αγωνιστική
27/2 Φενέρμπαχτσε (Τουρκία) - Προστέγιοφ (Τσεχία)
27/2 Νοβάρα (Ιταλία) - Κονελιάνο (Ιταλία)
Βαθμολογία | ||||
Θ | Ομάδα | Ν-Η | Β | Σετ |
1. | Κονελιάνο | 2-0 | 6 | 6-2 |
2. | Φενέρμπαχτσε | 1-1 | 4 | 5-4 |
3. | Νοβάρα | 1-1 | 2 | 4-5 |
4. | Προστέγιοφ | 0-2 | 0 | 2-6 |
Γ όμιλος
1η αγωνιστική
12/12 Βιζούρα Ρούμα (Σερβία) - Πολίς (Πολωνία) 0-3 (17-25, 21-25, 14-25)
13/12 Μαρίτζα Πλόβντιβ (Βουλγαρία) - Βιζούρα Ρούμα (Σερβία) 0-3 (19-25, 23-25, 23-25)
2η αγωνιστική
10/1 Πολίς (Πολωνία) - Ντιναμό Καζάν (Ρωσία) 0-3 (17-25, 20-25, 19-25)
11/1 Μαρίτζα Πλόβντιβ (Βουλγαρία) - Βιζούρα Ρούμα (Σερβία) 1-3 (17-25, 25-22, 17-25, 13-25)
3η αγωνιστική
25/1 Ντιναμο Καζάν (Ρωσία) - Βιζούρα Ρούμα (Σερβία)
24/1 Πολίς (Πολωνία) - Μαρίτζα (Βουλγαρία)
4η αγωνιστική
6/2 Βιζούρα Ρούμα (Σερβία) - Ντιναμό Καζάν (Ρωσία)
8/2 Μαρίτζα (Βουλγαρία) - Πολίς (Πολωνία)
5η αγωνιστική
21/2 Ντιναμό Καζάν (Ρωσία) - Πολίς (Πολωνία)
20/2 Βιζούρα Ρούμα (Σερβία) - Μαρίτζα (Βουλγαρία)
6η αγωνιστική
27/2 Πολίς (Πολωνία) - Βιζούρα Ρούμα (Σερβία)
27/2 Ντιναμό Καζάν (Ρωσία) - Μαρίτζα (Βουλγαρία)
Βαθμολογία | ||||
Θ | Ομάδα | Ν-Η | Β | Σετ |
1. | Ντιναμό Καζάν | 2-0 | 6 | 6-0 |
2. | Πολίς | 1-1 | 3 | 3-3 |
3. | Βιζούρα Ρούμα | 1-1 | 3 | 3-4 |
4. | Μαρίτσα Πλόβντιβ | 0-2 | 0 | 1-6 |
Δ όμιλος
1η αγωνιστική
21/12 Λότζ (Πολωνία) - Ντιναμό Μόσχας (Ρωσία) 0-3 (18-25, 20-25, 23-25)
14/12 Βακίφμπανγκ (Τουρκία) - Γαλατάσαραϊ (Τουρκία) 3-1 (25-22, 25-18, 23-25, 26-24)
2η αγωνιστική
9/1 Ντιναμό Μόσχας (Ρωσία) - Γαλατασαράι (Τουρκία) 1-3 (21-25, 18-25, 25-23, 17-25)
10/1 Βακίφμπανκ (Τουρκία) - Λοτζ (Πολωνία) 3-1 (25-16, 24-26, 25-15, 25-16)
3η αγωνστική
23/1 Γαλατάσαραϊ (Τουρκία) - Λοτζ (Πολωνία)
24/1 Ντιναμό Μόσχας (Ρωσία) - Βακίφμπανκ (Τουρκία)
4η αγωνιστική
6/2 Λοτζ (Πολωνία) - Γαλατάσαραϊ (Τουρκία)
8/2 Βακίφμπανκ (Τουρκία) - Ντιναμο Μόσχας (Ρωσία)
5η αγωνιστική
20/2 Γαλατάσαραϊ (Τουρκία) - Ντιναμό Μόσχας (Ρωσία)
20/2 Λοτζ (Πολωνία) - Βακίφμπανκ (Τουρκία)
6η αγωνιστική
27/2 Ντιναμό Μόσχας (Ρωσία) - Λοτζ (Πολωνία)
27/2 Γαλατάσαραϊ (Τουρκία) - Βακίφμπανκ (Τουρκία)
Βαθμολογία | ||||
Θ | Ομάδα | Ν-Η | Β | Σετ |
1. | Βακίφμπανκ | 2-0 | 6 | 6-2 |
2. | Ντιναμό Μόσχας | 1-1 | 3 | 4-3 |
3. | Γαλατάσαραϊ | 1-1 | 3 | 4-4 |
4. | Λοτζ | 0-2 | 0 | 1-6 |