Οι υπόλοιποι όμιλοι θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 9 Μαρτίου.
Τα σετ: 0-3 (12-25, 22-25, 11-25)
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Ζιώγος): Παππά Α, Τσάμου, Σιορέντα Β, Αναστασούλη, Ζερβοπούλου, Δραγατσούλη, Σούλα, Σπύρου, Σιορέντα Ε, Παππά Κ, Σίμπα, Τασιούλα, Θεοδωράκη.
ΠΑΟΚ (Χαριτωνίδης Ι.): Σταματίου, Σανιώτη, Μπάμπη, Τσώνη, Λώλη, Πιλιτσίδου, Λεονταρίδου, Κυπαρίσση, Ηλιοπούλου, Φουργκατσιώτη, Κλέπκου, Μιχοπούλου.
Προημιτελική φάση Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων
Α' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
18.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
20.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΕΑ Λαρίσης
Παρασκευή 8 Μαρτίου
17.15: ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΣ Ελπίς
19.15: ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Αίας Κιλκίς
Σάββατο 9 Μαρτίου
15.00: ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΣ Γαία Δράμας
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης
Β' όμιλος (PAOK Sports Arena, Μίκρα και Βότση)
Τετάρτη 6 Μαρτίου
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΠΑΟΚ 0-3 (12-25, 22-25, 11-25)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
Βότση 14.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων
Μίκρας 20.00: ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Παρασκευή 8 Μαρτίου
Μίκρας 16.30: ΠΑΟΚ - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Βότση 18.30: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων
Σάββατο 9 Μαρτίου
Βότση 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Βαθμολογία Β' ομίλου
1. ΠΑΟΚ 3β. (3-0)
2. ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 0β. (0-3)
3. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0β. (0-0)
4. ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 0β. (0-0)
Γ' όμιλος (Λύκειο Μελισσίων)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
19.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Παρασκευή 8 Μαρτίου
15.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Σάββατο 9 Μαρτίου
20.30: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΣΦΑΜ Φοίβος
Δ' όμιλος (Μαρκόπουλου)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Ηλιούπολης
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Αιγάλεω
Παρασκευή 8 Μαρτίου
17.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 9 Μαρτίου
17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΓΕ Ηρακλείου
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης
Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης:
Όμιλοι Α & Β - Κυριακή 10 Μαρτίου
Ι. Λεμονίδης 15.00: Α1 - Β2
Μίκρας 17.30: Β1 - Α2
Όμιλοι Γ & Δ - Κυριακή 10 Μαρτίου
Μαρκόπουλου 19.00: Δ1 - Γ2
Λύκειο Μελισσίων 19.30: Γ1 - Δ2
Τα σετ: 0-3 (12-25, 22-25, 11-25)
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Ζιώγος): Παππά Α, Τσάμου, Σιορέντα Β, Αναστασούλη, Ζερβοπούλου, Δραγατσούλη, Σούλα, Σπύρου, Σιορέντα Ε, Παππά Κ, Σίμπα, Τασιούλα, Θεοδωράκη.
ΠΑΟΚ (Χαριτωνίδης Ι.): Σταματίου, Σανιώτη, Μπάμπη, Τσώνη, Λώλη, Πιλιτσίδου, Λεονταρίδου, Κυπαρίσση, Ηλιοπούλου, Φουργκατσιώτη, Κλέπκου, Μιχοπούλου.
Προημιτελική φάση Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων
Α' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
18.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
20.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΕΑ Λαρίσης
Παρασκευή 8 Μαρτίου
17.15: ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΣ Ελπίς
19.15: ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Αίας Κιλκίς
Σάββατο 9 Μαρτίου
15.00: ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΣ Γαία Δράμας
17.00: ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης
Β' όμιλος (PAOK Sports Arena, Μίκρα και Βότση)
Τετάρτη 6 Μαρτίου
ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΠΑΟΚ 0-3 (12-25, 22-25, 11-25)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
Βότση 14.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων
Μίκρας 20.00: ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Παρασκευή 8 Μαρτίου
Μίκρας 16.30: ΠΑΟΚ - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Βότση 18.30: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων
Σάββατο 9 Μαρτίου
Βότση 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
Βαθμολογία Β' ομίλου
1. ΠΑΟΚ 3β. (3-0)
2. ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 0β. (0-3)
3. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0β. (0-0)
4. ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 0β. (0-0)
Γ' όμιλος (Λύκειο Μελισσίων)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
19.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Παρασκευή 8 Μαρτίου
15.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Σάββατο 9 Μαρτίου
20.30: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΣΦΑΜ Φοίβος
Δ' όμιλος (Μαρκόπουλου)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΓΣ Ηλιούπολης
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Αιγάλεω
Παρασκευή 8 Μαρτίου
17.00: ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Μαρκοπούλου
Σάββατο 9 Μαρτίου
17.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΓΕ Ηρακλείου
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Ηλιούπολης
Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης:
Όμιλοι Α & Β - Κυριακή 10 Μαρτίου
Ι. Λεμονίδης 15.00: Α1 - Β2
Μίκρας 17.30: Β1 - Α2
Όμιλοι Γ & Δ - Κυριακή 10 Μαρτίου
Μαρκόπουλου 19.00: Δ1 - Γ2
Λύκειο Μελισσίων 19.30: Γ1 - Δ2