Οι Μαναβή, Παρισάκη ηττήθηκαν από τις αδελφές ΜακΝαμάρα με 2-0 (21-18, 21-15) και δεν πάρασαν στο κυρίως ταμπλό της διοργάνωσης που διεξάγεται στη Λάρνακα της Κύπρου.
No. | Local | Court | Team A | Team B | Result | Dur. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Date | Time | ||||||
Round 3 | |||||||
28 | 23-Jul | 14:25 | 5 | Knudsen-Strange USA [10] | Maher-Weiler AUS [2] | 2-1 (19-21, 22-20, 15-12) | 0:46 |
27 | 23-Jul | 14:25 | 4 | Parisaki-Manavi GRE [3] | M.McNamara-N.McNamara CAN [11] | 0-2 (18-21, 15-21) | 0:40 |
26 | 23-Jul | 13:30 | 5 | Gschöpf-Geßlbauer AUT [12] | Shalayeuskaya-Siakretava BLR [13] | 2-1 (15-21, 21-16, 15-13) | 0:51 |
25 | 23-Jul | 13:42 | 4 | Babenka-Mileuskaya BLR [17] | Glenzke-Schreiber GER [9] | 0-2 (13-21, 15-21) | 0:37 |
Round 2 | |||||||
24 | 23-Jul | 12:35 | 5 | Zempyla-Nehmeh CYP [15] | Maher-Weiler AUS [2] | 0-2 (16-21, 14-21) | 0:29 |
23 | 23-Jul | 12:35 | 4 | Makroguzova-Rudykh RUS [7] | Knudsen-Strange USA [10] | 1-2 (18-21, 21-15, 13-15) | 0:55 |
22 | 23-Jul | 11:40 | 5 | M.McNamara-N.McNamara CAN [11] | Kontou-Leonidou CYP [6] | 2-0 (21-5, 21-6) | 0:19 |
21 | 23-Jul | 11:50 | 4 | Parisaki-Manavi GRE [3] | Bell-Kendall AUS [14] | 2-0 (21-11, 21-18) | 0:31 |
20 | 23-Jul | 10:45 | 5 | Shalayeuskaya-Siakretava BLR [13] | Ovcina-Kovacevic CRO [4] | 2-0 (21-11, 21-15) | 0:29 |
19 | 23-Jul | 10:45 | 4 | Baran-Wloch POL [5] | Gschöpf-Geßlbauer AUT [12] | 0-2 (19-21, 12-21) | 0:38 |
18 | 23-Jul | 09:50 | 5 | Glenzke-Schreiber GER [9] | Papagianni-Thrasyvoulou CYP [8] | 2-0 (21-5, 21-9) | 0:27 |
17 | 23-Jul | 09:50 | 4 | Cetin-Yurtsever TUR [1] | Babenka-Mileuskaya BLR [17] | 1-2 (21-16, 22-24, 13-15) | 0:54 |
Round 1 | |||||||
16 | Bye | Maher-Weiler AUS [2] | |||||
15 | 23-Jul | 08:55 | 5 | Zempyla-Nehmeh CYP [15] | Popa-Kokki CYP [18] | 2-0 (21-19, 21-14) | 0:37 |
14 | Bye | Knudsen-Strange USA [10] | |||||
13 | Makroguzova-Rudykh RUS [7] | Bye | |||||
12 | Bye | Kontou-Leonidou CYP [6] | |||||
11 | M.McNamara-N.McNamara CAN [11] | Bye | |||||
10 | 23-Jul | 08:55 | 4 | Christodoulou-Dimitriou CYP [19] | Bell-Kendall AUS [14] | 0-2 (8-21, 10-21) | 0:24 |
9 | Parisaki-Manavi GRE [3] | Bye | |||||
8 | Bye | Ovcina-Kovacevic CRO [4] | |||||
7 | 23-Jul | 08:00 | 5 | Shalayeuskaya-Siakretava BLR [13] | Roberta-Andressa BRA [20] | 2-0 (21-16, 26-24) | 0:43 |
6 | Bye | Gschöpf-Geßlbauer AUT [12] | |||||
5 | Baran-Wloch POL [5] | Bye | |||||
4 | Bye | Papagianni-Thrasyvoulou CYP [8] | |||||
3 | Glenzke-Schreiber GER [9] | Bye | |||||
2 | 23-Jul | 08:00 | 4 | Babenka-Mileuskaya BLR [17] | Tooulia-Lamprou CYP [16] | 2-0 (21-10, 21-8) | 0:25 |
1 | Cetin-Yurtsever TUR [1] | Bye |