ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ18
Α' Όμιλος (Βότση - Μίκρα)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 1-3 (12-25, 12-25, 25-23, 09-25)
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΠΑΟΚ 0-3 (13-25, 18-25, 12-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΣ Γιάννενα 0-3 (21-25, 22-25, 23-25)
ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-2 (25-20, 28-30, 14-25, 25-23, 15-04)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 3-0 (25-19, 25-20, 25-09)
ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-3 (17-25, 12-25, 11-25)
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΠΑΟΚ 8β. (9-2)
2. ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 7β. (8-4)
3. ΑΣ Γιάννενα 3β. (4-6)
4. ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 0β. (0-9)
Β' Όμιλος (Αλκαζάρ - Νεάπολη)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣ Άρης - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-10, 27-25, 25-13)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΣΦΚ Πιερικός 3-2 (22-25, 25-20, 22-25, 25-18, 15-08)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΣΦΚ Πιερικός - ΑΟ Καβάλας 1-3 (25-23, 18-25, 23-25, 22-25)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Άρης 3-1 (25-23, 25-22, 18-25, 25-18)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΑΣ Άρης - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-22, 25-15, 25-14)
ΑΟ Καβάλας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 1-3 (25-21, 15-25, 22-25, 23-25)
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 8β. (9-4)
2. ΑΣ Άρης 6β. (7-3)
3. ΑΟ Καβάλας 3β. (4-7)
4. ΣΦΚ Πιερικός 1β. (3-9)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίκρα 16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Μίκρα 18.30: ΠΑΟΚ - ΑΣ Άρης
Γ' Όμιλος (Μεταμόρφωση)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣΣΑ Γαία - ΑΘΛΗΣΗ 3-0
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΣ Περιστέρι 3-1
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΘΛΗΣΗ - ΑΣ Περιστέρι 1-3 (15-25, 19-25, 27-25, 14-25)
ΑΣΣΑ Γαία - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 2-3 (15-25, 22-25, 25-17, 25-11, 14-16)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΘΛΗΣΗ 3-0 (25-21, 25-11, 25-10)
ΑΣ Περιστέρι - ΑΣΣΑ Γαία 3-2 (25-23, 19-25, 19-25, 25-13, 15-09)
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 8β. (9-3)
2. ΑΣ Περιστέρι 5β. (7-6)
3. ΑΣΣΑ Γαία 5β. (7-6)
4. ΑΘΛΗΣΗ 0β. (1-9)
Δ' Όμιλος (Μελίσσια)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣΠ Απόλλων - ΣΦΑΜ Φοίβος 2-3 (25-17, 20-25, 25-17, 13-25, 15-17)
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Ιωνικός 0-3 (28-30, 20-25, 06-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων 0-3 (25-27, 20-25, 14-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΣΦΑΜ Φοίβος 2-3 (22-25, 25-22, 25-17, 26-28, 05-15)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΕ Ηρακλείου 1-3 (25-18, 19-25, 23-25, 23-25)
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ιωνικός 0-3 (20-25, 20-25, 19-25)
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΑΟ Ιωνικός 7β. (8-3)
2. ΣΦΑΜ Φοίβος 4β. (7-7)
3. ΑΣΠ Απόλλων 4β. (5-6)
4. ΓΕ Ηρακλείου 3β. (3-7)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μεταμόρφωσης 19.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΣΦΑΜ Φοίβος
Λύκειο Μελισσίων 19.30: ΑΟ Ιωνικός - ΑΣ Περιστέρι
Α' Όμιλος (Βότση - Μίκρα)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 1-3 (12-25, 12-25, 25-23, 09-25)
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΠΑΟΚ 0-3 (13-25, 18-25, 12-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΣ Γιάννενα 0-3 (21-25, 22-25, 23-25)
ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3-2 (25-20, 28-30, 14-25, 25-23, 15-04)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 3-0 (25-19, 25-20, 25-09)
ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ 0-3 (17-25, 12-25, 11-25)
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΠΑΟΚ 8β. (9-2)
2. ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 7β. (8-4)
3. ΑΣ Γιάννενα 3β. (4-6)
4. ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 0β. (0-9)
Β' Όμιλος (Αλκαζάρ - Νεάπολη)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣ Άρης - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-10, 27-25, 25-13)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΣΦΚ Πιερικός 3-2 (22-25, 25-20, 22-25, 25-18, 15-08)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΣΦΚ Πιερικός - ΑΟ Καβάλας 1-3 (25-23, 18-25, 23-25, 22-25)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Άρης 3-1 (25-23, 25-22, 18-25, 25-18)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΑΣ Άρης - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-22, 25-15, 25-14)
ΑΟ Καβάλας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 1-3 (25-21, 15-25, 22-25, 23-25)
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 8β. (9-4)
2. ΑΣ Άρης 6β. (7-3)
3. ΑΟ Καβάλας 3β. (4-7)
4. ΣΦΚ Πιερικός 1β. (3-9)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίκρα 16.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Μίκρα 18.30: ΠΑΟΚ - ΑΣ Άρης
Γ' Όμιλος (Μεταμόρφωση)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣΣΑ Γαία - ΑΘΛΗΣΗ 3-0
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΣ Περιστέρι 3-1
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΘΛΗΣΗ - ΑΣ Περιστέρι 1-3 (15-25, 19-25, 27-25, 14-25)
ΑΣΣΑ Γαία - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 2-3 (15-25, 22-25, 25-17, 25-11, 14-16)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΘΛΗΣΗ 3-0 (25-21, 25-11, 25-10)
ΑΣ Περιστέρι - ΑΣΣΑ Γαία 3-2 (25-23, 19-25, 19-25, 25-13, 15-09)
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 8β. (9-3)
2. ΑΣ Περιστέρι 5β. (7-6)
3. ΑΣΣΑ Γαία 5β. (7-6)
4. ΑΘΛΗΣΗ 0β. (1-9)
Δ' Όμιλος (Μελίσσια)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΣΠ Απόλλων - ΣΦΑΜ Φοίβος 2-3 (25-17, 20-25, 25-17, 13-25, 15-17)
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Ιωνικός 0-3 (28-30, 20-25, 06-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων 0-3 (25-27, 20-25, 14-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΣΦΑΜ Φοίβος 2-3 (22-25, 25-22, 25-17, 26-28, 05-15)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΕ Ηρακλείου 1-3 (25-18, 19-25, 23-25, 23-25)
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ιωνικός 0-3 (20-25, 20-25, 19-25)
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΑΟ Ιωνικός 7β. (8-3)
2. ΣΦΑΜ Φοίβος 4β. (7-7)
3. ΑΣΠ Απόλλων 4β. (5-6)
4. ΓΕ Ηρακλείου 3β. (3-7)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μεταμόρφωσης 19.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΣΦΑΜ Φοίβος
Λύκειο Μελισσίων 19.30: ΑΟ Ιωνικός - ΑΣ Περιστέρι